SPECIALIOS KONSTRUKCIJOS

GOFRUOTO KARTONO DĖŽĖS

Gofruoto kartono dėžių gamyba

UAB Lietmeta savo klientams siūlo gofruoto karto dėžes pagal FEFCO standartą, o taip pat individualių išmatavimų dėžių gamybą. Svarbu paminėti, jog dėžes gaminame iš savo pagaminto gofruoto kartono. FEFCO katalogas

Gofruoto kartono dėžės / kartoninių dėžių gamyba

FEFCO standrtas ir pasirinkimas

Čia rasite FEFCO standarto katalogą, kuriame nurodyti gofruoto kartono dėžių tipai. Išsirinkite ir susisiekite su mumis dėl Jūs dominančių dėžių. Minimalus užsakymo kiekis – 200 kv.m.

Gofruoto kartono dėžės naudojamos saugiam prekių siuntimui bei ilgalaikiam sandėliavimui. Tai vienas iš populiariausių būdų transportuoti bet kokio tipo prekes.

Trijų sluoksnių gofruoto kartono dėžės

Trisluoksnio gofro kartono dėžės vienos iš populiariausių pakavimo būdų. Tokio tipo gofruotas kartonas žymimas raide B. Jo storis – iki 3,2 mm. Šio gofruoto kartono dėžės pasižymi pakankamu tvitumu įvairių prekių pakavimui. Dažniausiai šio tipo kartono dėžės naudojamos nedideliems daiktams pakuoti.

Penkių sluoksnių gofrokarto kartono dėžės

Penkių sluoksnių gofruotas kartonas pasižymi didesniu tvirtumu ir atsparumu gniuždymui. Šis kartonas žymimas raide C. Jo storis – iki 4,5 mm. Tokio tipo gofro kartono dėžės idealiai tiks siuntiniams, sandėliavimui bei perkraustymui. Dėžių išmatavimai galimi pagal FEFCO standartą.
Penkių sluoksnių dėžės ypač populiarios, nes pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis.
Gofruoto kartono dėžės / kartoninių dėžių gamyba
Lietmeta, kartono gamyba, gofruotas kartonas, corrugated cardboard, sheets, covers, inserts, boxes2
Gofruoto kartono dėžės / kartoninių dėžių gamyba
Gofruoto kartono dėžės / kartoninių dėžių gamyba

Tinkama pakuotė gali padidinti pardavimus, sumažinti bendrąsias išlaidas bei gaminio poveikį aplinkai. Kiekvienam pakuotės projektui naudojame savo žinias ir patirtį. Siekiant sukurti geriausią sprendimą, kuris suteikia didesnę vertę negu tik dėžė, mes domimės savo klientų gaminiais ir veiklos tikslais tam, kad tinkamai įvertintume pakuotės paskirtį.

MŪSŲ KOKYBĖ IR ATSAKINGUMAS

Siekiant užtikrinti Klientams aukščiausią gaminamų produktų kokybę, LIETMETA savo veiklą vykdo vadovaudamasi LST EN ISO 9001 ir FSC-STD-40-004 //standartų reikalavimais.

Atitikimą LST EN ISO 9001 ir FSC-STD-40-004 standartų reikalavimams LIETMETA tikrina vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu.

Lietmeta, carugated cardboard1
Lietmeta, carugated cardboard2
Lietmeta, carugated cardboard3

Susisiekite su mumis dėl Jus dominančio gofruoto kartono gamybos. 

    Gaminių
    kokybė
    Draugiškas
    gamtai