GOFRUOTAS KARTONAS

 

Gofruotas kartonas, kas tai?

 

Kas yra gofruotas kartonas, mes žinome labai gerai, tačiau ar žinote Jūs? Gofruotas kartonas dažniausiai gaminamas iš perdirtbo popieriaus. Gamybos ciklas prasideda nuo popieriaus rulonų, klijų ir gofruoto kartono gamybos linijos. Mus labiausiai žavi tuo, jog tai ekologiška, gamtai draugiška medžiaga, kuri tobula Jūsų prekių pakavimui.

Lietmeta, kartono gamyba, gofruotas kartonas, corrugated cardboard, sheets, covers, inserts, boxes30

Dviejų sluoksnių gofrokartonas

Toks kartonas yra sudarytas iš vieno plokščio ir vieno gofruoto kartono sluoksnio, atliekančio apsauginę funkciją. Dvisluoksnis gofruotas kartonas dažniausiai naudojamas efektyviam didelių ir trapių medžiagų pakavimui ir transportavimui. Pasitelkus šį kartono tipą, veiksmingai apsaugome jas nuo bet kokių mechaninių pažeidimų.

Trijų sluoksnių gofruotas kartonas

Šis kartono tipas gaminamas panaudojant du plokščius ir vieną gofruoto kartono sluoksnius. Trisluoksnio gofrokartono storis gali svyruoti tarp 1,5 ir 4 mm. Priklausomai nuo profilio aukščio, trijų sluoksnių gofruotas kartonas gali būti žymimas „E“ , „B“ ir „C“ raidėmis.

Penkių sluoksnių gofrokartonas

Šis kartono tipas sudarytas iš trijų plokščių ir net dviejų gofruoto kartono sluoksnių. Sluoksnių storis siekia 5-7 mm. Priklausomai nuo gofruotų sluoksnių profilių aukščių žymimas „BE“ ir „BC“. Penkiasluoksnis gofrokartonas nepamainomas didelių gabaritų ir didelio svorio produkcijos pakavimui, transportavimui ir apsaugo nuo pražūtingo mechaninio poveikio.
Lietmeta, kartono gamyba, gofruotas kartonas, corrugated cardboard, sheets, covers, inserts, boxes103-ismatavimai

CharakteristikaMinimalus, mmMaksimalus, mm
Ilgis6003000
Plotis2502500

Lietmeta, kartono gamyba, gofruotas kartonas, corrugated cardboard, sheets, covers, inserts, boxes102-ismatavimai

Gofro tipasGofro aukštis, mm
C3,9
B2,9
E1,6

MŪSŲ KOKYBĖ IR ATSAKINGUMAS

Siekiant užtikrinti Klientams aukščiausią gaminamų produktų kokybę, LIETMETA savo veiklą vykdo vadovaudamasi LST EN ISO 9001 ir FSC-STD-40-004 //standartų reikalavimais.

Atitikimą LST EN ISO 9001 ir FSC-STD-40-004 standartų reikalavimams LIETMETA tikrina vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu.

Lietmeta, carugated cardboard1
Lietmeta, carugated cardboard2
Lietmeta, carugated cardboard3

Susisiekite su mumis dėl Jus dominančio gofruoto kartono gamybos. 

    Gaminių
    kokybė
    Draugiškas
    gamtai

    Daugiau sužinokite apie mus.